STRUKTŪRA IR KONTAKTAI


Pedagoginiai darbuotojai

Vardas, PavardėIšsilavinimasPareigosTurima kvalifikacinė kategorija
Vitalija Bilotaitė aukštasisauklėtojavyresnioji auklėtoja
Virginija Jurčenko aukštasisspecialioji pedagogėvyresnioji specialioji pedagogė
Vida Šležienė aukštasismokytojapradinių klasių vyresnioji mokytoja
Sonata Šimaitienėaukštasislogopedėvyresnioji specialioji pedagogė
Simona Dubinienė aukštasisauklėtoja (atostogose vaikui prižiūrėti)
Rita Raudonienė aukštasisspecialioji pedagogėvyresnioji specialioji pedagogė
Rita Grebenkovaitė aukštasisspecialioji pedagogė vyresnioji specialioji pedagogė
Rita Bagočienė aukštasisindividualių gydomųjų kūno kultūros pratybų mokytojavyresnioji auklėtoja
Regina Naraveckienėaukštasis specialioji pedagogėvyresnioji specialioji pedagogė, vyresnioji rusų kalbos mokytoja
Reda Jasaitienė aukštasisauklėtojavyresnioji auklėtoja
Raimonda Bagočienė aukštasisjudesio korekcijos pedagogėvyresnioji kūno kultūros mokytoja
Nijolė Bakutienė aukštasismokytoja vyresnioji specialioji pedagogė
Nelė Kaučikienė aukštasisauklėtoja vyresnioji specialioji pedagogė
Mindaugas Jackevičius aukštasisindividualių gydomųjų kūno kultūros pratybų mokytojasvyresnysis kūno kultūros
Margarita Jacinaitė aukštasisauklėtojavyresnioji mokytoja
Lina Tautkienė aukštasismokytoja, neformaliojo skyriaus vedėja vyresnioji anglų k. mokytoja
Lina Abramavičienė aukštasisužimtumo specialistė, mokytojavyresnioji specialioji pedagogė
Lilija Radžienėaukštasisauklėtoja vyresnioji auklėtoja
Liliana Maslauskienė aukštasismokytoja vyresnioji specialioji pedagogė
Laima Banevičienėaukštasisauklėtojavyresnioji auklėtoja
Laima Aluzienė aukštasisauklėtoja vyresnioji auklėtoja
Kristina Šiumberevičienėaukštasispriešmokyklinio ugdymo pedagogėvyresnioji auklėtoja
Jurgita Gembutaitėaukštasisspecialioji pedagogė (atostogose vaikui prižiūrėti)vyresnioji specialioji pedagogė
Jolanta Preikšienė aukštasismokytojavyresnioji auklėtoja
Jevgenija Šimkutė aukštasissocialinė pedagogėvyresnioji socialinė pedagogė
Irma Vrubliauskienė aukštasisspecialioji pedagogė vyresnioji specialioji pedagogė
Irena Safranavičienė aukštasisauklėtojavyresnioji specialioji pedagogėoja
Ina Mendelienė aukštasismokytoja
Nomeda Martinavičienėaukštasisauklėtoja
Henrieta Šavėlienėaukštasisauklėtojavyresnioji auklėtoja
Gitana Volikienė aukštasisspecialioji pedagogėvyresnioji specialioji pedagogė
Gitana Glazauskienė aukštasisauklėtoja
Eugenija Dilinskaitė aukštasismokytojavyresnioji matematikos, fizikos mokytoja
Edita Klimašauskienėaukštasisauklėtojavyresnioji auklėtoja
Džiuljeta Sidaravičienė aukštasisauklėtojavyresnioji kūno kultūros mokytoja
Deividas Minginasaukštasisjudesio korekcijos pedagogas vyresnysis kūno kultūros mokytojas
Danguolė Belanoškienė aukštasismokytoja pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Dalia Rimkuvienė aukštasismokytojavyresnioji auklėtoja, vyresnioji mokytoja
Dalia Račkauskienė aukštasislogopedėvyresnioji logopedė
Dalia Petrauskienė aukštasisauklėtojavyresnioji auklėtoja, vyresnioji mokytoja
Daiva Šakinienė aukštasismokytojavyresnioji auklėtoja
Daiva Glazauskienė aukštasismokytojametodininkė
Aušra Samuilienė aukštasisspecialioji pedagogėvyresnioji specialioji pedagogė
Aušra Grabauskienė aukštasismokytojapradinių klasių vyresnioji mokytoja
Anželika Aniulienėaukštasisauklėtoja
Alma Titenienė aukštasislogopedė, neformaliojo skyriaus vedėjavyresnioji specialioji pedagogė
Alma Mineikytė aukštasisauklėtojaetikos vyresnioji mokytoja
Aldona Vyšniauskienė aukštasisneformaliojo švietimo pedagogėvyresnioji muzikos mokytoja
Ramunė Markauskienėaukštasisspecialioji pedagogėvyresnioji specialioji pedagogė
Gintarė Remeikaitėaukštasisauklėtoja
Brigita Adomaitienėaukštasisauklėtoja
Jurgita Kušleikienėaukštasismokytojachemijos mokytojos metodininkės kvalifikacinė kategorija
Emilija Jackevičinėaukštasisauklėtoja